http://www.layatyapim.com 960 0

Hakkımızda

 

2011 yılında Bursa’da kurulan Layat Yapım Prodüksiyon, geçmişten kuruluşuna taşıdığı Ulusal TV deneyimlerini, teknoloji ile birleştirerek Türkiye’nin ilk 3D Stereoscopic Film üreticisi olmuştur. Türksat AŞ bünyesinde Teledünya 3D kanalına içerikler üreten firmamız aynı dönemde TRT HD ile Trabzon Gençlik Olimpiyatları’nı canlı yayınlayarak bu alanda da bir ilke imza atmıştır.

İlerleyen süreçlerde bir çok TV Programı, Belgesel, Canlı Yayın projesinde yer alan Layat Yapım, Özel Sektör ve STK’lar için bir çok prodüksiyon çalışmasında bulunmuştur.

İşimiz İletişim…

Birlikte çalıştığımız firmaları doğru anlayarak, doğru teknoloji kullanımı ile, doğru hedef kitleye görsel bir hikaye anlatıyoruz. Hayal ettiğimiz senaryoyu, gerçekçi bütçe ve zamanlarda en etkili şekilde hayata geçirmek için çalışıyoruz. Sosyal medya içeriklerinden, organizasyon yayınlarına, TV yapımlarından, sunum ve özel iç iletişim videolarına geniş bir alanda profesyonel hizmet veren firmamız, bir çok ajans ve prodüksiyon firmasına da destek vermektedir.

Teknik birikimimiz sayesinde; ışığı, sesi, rengi, kadrajı, kurguyu düşünmeden bize bırakın. Siz, sadece birlikte anlatacağımız hikayeye odaklanın…

Kapat